ATM ÉRTÉKKEZELŐ, SZEMÉLY ÉS VAGYONŐR (ZALAEGERSZEG)

Jelentkezési határidő: 2021-08-20

Állásajánlat nyomtatása

AMI A TE FELADATOD LESZ:

  • ATM automaták előkészítse a napi használatra
  • a helyszín biztosítása
  • kisebb karbantartási feladatok megoldása

AMIVEL RENDELKEZNED KELL:

  • vagyonőri igazolvány, tanúsítvány
  • fegyvervizsga-bizonyítvány
  • feddhetetlen előélet
  • számítógépes ismeret

ELŐNYT JELENT:

  • B vagy Ckategóriás jogosítvány
  • helyismeret
  • gépjárművezetői tapasztalat

JELENLEGI ÁTLAGKERESET:

  • Bruttó 360-380 000 Ft

AMIÉRT ÉRDEMES A CRITERION-NÁL DOLGOZNI:

  • felelősségteljes munkát végezhetsz
  • teljes bejelentett munkabért kapsz
  • kényelmes munkaruhában dolgozhatsz
  • segítünk abban, hogy egy jó közösség tagja lehess
  • ingyenes belépőinkkel, céges rendezvényeinkkel, juttatási csomagokkal segítjük kikapcsolódásodat

Jelentkezésedet elküldheted a munka@criterion.hu e-mail címre is!

  • Munkavégzés helye: Zalaegerszeg, Csörge u. 19/b
  • Munkaterület: ATM értékkezelő személy- és vagyonőr

Az állásra való jelentkezéshez regisztrálhatsz, vagy keresheted munkatársainkat az alábbi elérhetőségek egyikén:

Email: munka@criterion.hu
Tel.: +36 - 20 / 984 - 51 - 80