BIZTONSÁGTECHNIKAI TERVEZŐ MÉRNÖK

Jelentkezési határidő: 2021-11-30

Állásajánlat nyomtatása

Feladatok:

  • Gyengeáramú rendszertervező (tűzjelző, kamera, IT, beléptető, behatolás jelző) napi munkájában részvétel
  • Önálló gyengeáramú rendszer tervek készítése, döntéshozatal szakmai kérdésekben
  • Egyeztetés a megrendelőkkel, ajánlatkérőkkel
  • Megrendelői igények feltárása, szolgáltatás értékesítés előkészítése
  • A Munkáltató és/vagy a Megbízó szakmai képviselete tárgyalásokon, szakmai konferenciákon
  • Teljeskörű tervdokumentáció készítés
  • Kalkulációk és egyéb szakmai dokumentációk készítése
  • Új eszközök és módszerek felkutatása, információ gyűjtés

Előnyök:

  • Magyar Mérnökkamarai aktív tagság
  • Tűzjelző tervezői jogosultság
  • Minimum 5 éves szakmai tapasztalat

Elvárások:

  • Műszaki mérnök végzettség (villamosmérnök vagy biztonságtechnikai mérnök)
  • AutoCAD jártasság
  • Középfokú angol

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Érdekes és változatos, szakmai kihívást kínáló feladatok
  • Szakmailag felkészült csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest
  • Munkavégzés helye: 1033 Budapest, Harrer Pál utca 3-5.
  • Munkaterület: Gyengeáramú tervezőmérnök