RAKTÁROS

Állásajánlat nyomtatása

Feladatok:

  • Beérkező áruk, termékek átvétele, ellenőrzése
  • A megrendelések alapján az áruk  összekészítése
  • Készlet ellenőrzés, leltározás
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás kezelése

Elvárások:

  • Legalább 5 év raktári tapasztalat
  • Középfokú szakirányú végzettség
  • Számítógépes ismeretek (MS-Office)
  • „B” kategóriás gépjárművezetői engedély
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • Beszerzésben, vámügyintézésben szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • SAP (vagy egyéb) vállalatirányítási rendszer ismerete

Munkavégzés helye:

  • Budapest és alkalmanként egyéb vidéki helyszínek

Amit kínálunk:

  • Stabil alapokon nyugvó vállalati háttér
  • Változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Fiatalos és dinamikus csapat, összetartó munkaközösség
  • Kezdés akár azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, fényképes magyar nyelvű önéletrajzod bérigény megjelölésével, munkakör feltüntetésével várjuk.

  • Munkavégzés helye: Budapest, Zay utca
  • Munkaterület: Raktáros