UDVAROS TAKARÍTÓ

Jelentkezési határidő: 2021-08-19

Állásajánlat nyomtatása

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • udvar, kert, udvari építmények rendben tartása, napi takarítása (raktár terület, dohányzó)
  • időszakos külterületi munkák (seprés)
  • kerti munkák elvégzése (fűnyírás, gyomtalanítás, növények gondozása)
  • téli hónapokban hóeltakarítási, jégmentesítési munkák ellátása
  • keletkezett hulladék összegyűjtése

 MI KELL AHHOZ HOGY A CSAPATUNK TAGJA LEGYÉL?

  • minimum alapfokú végzettség
  • hasonló területen szerzett munkatapasztalat
  • igényes, precíz munkavégzés
  • kulturált megjelenés, viselkedés
  • feddhetetlenség, erkölcsi bizonyítvány
  • megbízhatóság

AMIÉRT ÉRDEMES A CRITERION-NÁL DOLGOZNI:

  • hosszú távú munkalehetőség
  • saját alkalmazotti jogviszony
  • nálunk élvezheted a teljes bejelentés előnyeit pl. adókedvezmények igénybevétele, gyermek utáni pótszabadság, műszakpótlék
  • utazási támogatás a vidékről bejáró kollégák részére(MÁV,VOLÁN, saját gépjármű)

MUNKAREND:

  • 4 órás , nappalos munkarendben (08:00-12:00)

ELÉRHETŐ JÖVEDELEM:

  • bruttó 113 000 Ft + 6000 Ft cafeteria

  • ingyenes banki számlavezetés
  • szociális támogatás nehéz élethelyzetbe került munkatársak számára
  • kiszabadítunk a napi mókuskerékből céges rendezvényeinkkel mint pl.l:
    • családi napjaink
    • közös karácsonyi forgatagunk
    • céges lángosozások, hamburgerezések és fagyizások
  • gyermektáborunk segítségével nyaranta 1 hétig felhőtlen szórakozásban lehet része gyermekeiteknek
  • iskolakezdési támogatás
EGYÉB INFORMÁCIÓ:
rehabilitációs kártyával rendelkező jelentkezőket is várunk

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

3000 Hatvan, Szepes Béla utca 7

Jelentkezésedet elküldheted a munka@criterion.hu e-mail címre is!

  • Munkavégzés helye: Heves megye
  • Munkaterület: Udvaros