KIVONULÓ JÁRŐR (24/48)

Jelentkezési határidő: 2021-07-31

Állásajánlat nyomtatása

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • A kivonuló szolgálat járőreként gépjárművel a riasztás helyszínére indulsz
  • A helyszínre érkezve megteszed az adott helyzetnek megfelelő intézkedéseket
  • Végrehajtod az objektum ellenőrzését
  • Szükség esetén a hatóságok megérkezéséig biztosítod a helyszínt
  • A kötelezően töltendő nyomtatványokat időrendben és pontosan vezeted

AMI A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES:

  • Vagyonőri végzettség, különbözeti vizsgával
  • B kategóriás jogosítvány (minimum 2 év)
  • Feddhetetlen előélet
  • Önálló munkavégzés

ELŐNYT JELENT:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Küzdősportokban való jártasság

AMIÉRT ÉRDEMES A CRITERION-NÁL DOLGOZNI:

  • Nálunk élvezheted a teljes bejelentés előnyeit pl. a családi adókedvezmény, gyermek utáni pótszabadság
  • Kényelmes munkaruhában dolgozhatsz
  • Kiszabadítunk a napi mókuskerékből ingyenes belépőinkkel, céges rendezvényeinkkel, juttatási csomagokkal
  • Vidékről bejáró kollégáink számára útiköltség támogatást biztosítunk (MÁV, VOLÁN, saját gépjármű)

ELÉRHETŐ JÖVEDELEM:

  • 320.000 Ft bruttó/hó
  • Túlóra: 50%
  • Fizetett ünnep: 100% bérpótlék

MUNKAREND:

  • 24/48

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, XII. kerület (Bah csomópont)

  • Munkavégzés helye: XII. kerület
  • Munkaterület: Kivonuló járőr