MŰSZAKI ELŐKÉSZÍTŐ GÉPÉSZ TERÜLETRE ÉS GYENGEÁRAMÚ TERÜLETRE

Jelentkezési határidő: 2020-01-19

Állásajánlat nyomtatása

Feladatok:

  • A mérnök kollégáink munkájának támogatása
  • Tenderanyagok dokumentációjának kezelése és készítése
  • Szerződés adminisztráció
  • Számlakezelés
  • Beérkező ajánlatok rendszerezésne
  • Kisebb irodai beszerzések koordinálása
  • Telefonos és email-es ügyintézés magyar és angol nyelven
  • Egyéb adminisztráció

Elvárások:

  • Legalább középfokú műszaki (gépész vagy elektronikai előny) végzettség
  • Középfokú angol nyelvtudás szóban és írásban
  • Erős, megbízható Excel tudás
  • Lelkiismeretes, precíz, csapatjátékos személyiség

Előny:

  • Felsőfokú végzettség
  • Adminisztratív területen szerzett munkatapasztalat
  • SAP ismeret
  • B típusú jogosítvány

Munkavégzés helye:

  • Nyíregyháza

Amit kínálunk:

  • Stabil alapokon nyugvó vállalati háttér
  • Változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Fiatalos és dinamikus csapat, összetartó munkaközösség
  • Munkavégzés helye: Nyíregyháza
  • Munkaterület: Ajánlatkészítő mérnök