UDVAROS TAKARÍTÓ

Jelentkezési határidő: 2021-07-30

Állásajánlat nyomtatása

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • Az épület zavartalan működése érdekében az előírt és szükségszerű takarítási, és fertőtlenítési feladatok elvégzése
  • Udvar rendben tartása, tömörítő gép kezelése
  • Évszakok változása szerinti feladatok (fűnyírás, téli csúszásmentesítés)
  • Egyéb takarítási feladatok

AMI A POZÍCIÓ BETÖLTÉSÉHEZ SZÜKSÉGES:

  • Jó fizikum, teherbíró képesség
  • Kulturált megjelenés, viselkedés
  • Megbízhatóság
  • Precíz és alapos munkavégzés
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

MIÉRT ÉRDEMES NÁLUNK DOLGOZNI?

  • Előre tervezhető beosztással számolhatsz
  • Kényelmes munkaruhában dolgozhatsz
  • Nálunk összetartó közösség tagja lehetsz
  • Igénybe vehetsz plusz szociális juttatásokat is (támogatások, kedvezmények, ingyenes belépők)
  • Nálunk élvezheted a teljes bejelentés előnyeit pl. a családi adókedvezmény, gyermek utáni pótszabadság, műszakpótlékok
  • A cég által biztosított SZÉP kártyád segítségedre lesz a munka utáni kikapcsolódásban, ezt felhasználhatod kedvenc vendéglátóhelyeiden, szálláshelyeken vagy szabadidős, kulturális tevékenységek során
  • Gyermektáborunk segítségével nyaranta 1 hétig felhőtlen szórakozásban lehet része gyermekeiteknek
  • Kiszabadítunk a napi mókuskerékből ingyenes belépőinkkel, céges rendezvényeinkkel, juttatási csomagokkal
  • Vidékről bejáró kollégáink számára útiköltség támogatást  biztosítunk (MÁV, VOLÁN, saját gépjármű)
  • Könnyen megtalálsz minket, mivel központi helyen vagyunk, a XIII. kerületben, pár perc sétára a metrómegállótól

ELÉRHETŐ BÉREZÉS:

  • Bruttó: 255.000.-Ft+szép kártya juttatás
  • Munkavégzés helye: 1139 Budapest, Rozsnyai u. 21-25.
  • Munkaterület: Takarító

Az állásra való jelentkezéshez regisztrálhatsz, vagy keresheted munkatársainkat az alábbi elérhetőségek egyikén:

Email: munka@criterion.hu
Tel.: +36 - 20 / 984 - 51 - 80