KIVONULÓ JÁRŐR XXII. KERÜLET (NAGYTÉTÉNY, BUDAFOK)

Jelentkezési határidő: 2022-10-26

Állásajánlat nyomtatása

MILYEN FELADATOK VÁRNAK RÁD?

  • a kivonuló szolgálat járőreként gépjárművel a riasztás helyszínére indulsz
  • a helyszínre érve megteszed az adott helyzetnek megfelelő intézkedéseket
  • végrehajtod az objektum ellenőrzését
  • szükség esetén a hatóságok megérkezéséig biztosítod a helyszínt
  • a CRITERION által biztosított okostelefont és applikációt használva időrendben és pontosan rögzíted a helyszíni ellenőrzés során tapasztaltakat

TÉGED KERESÜNK, HA MEGFELELSZ AZ ALÁBBI FELTÉTELEKNEK:

  • vagyonőri végzettség, különbözeti vizsgával
  • „B2” kategóriás jogosítvány (minimum 2 év)
  • feddhetetlen előélet
  • önálló munkavégzés

MUNKAIDŐ:

  • 24/48 órás munkarend (otthonról végezhető munka!)

ELŐNYT JELENT:

  • XXII. kerületi lakóhely
  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

ELÉRHETŐ JÖVEDELEM:

  • Bruttó: 380-420.000 Ft

AMIÉRT ÉRDEMES A CRITERION-NÁL DOLGOZNI:

  • stabil munkahely
  • határozatlan idejű munkaszerződés
  • saját alkalmazotti jogviszony
  • fizetett szabadság
  • nálunk élvezheted a teljes bejelentés előnyeit pl. adókedvezmények igénybevétele, gyermek utáni pótszabadság, műszakpótlék
  • utazási támogatás a vidékről bejáró kollégák részére (MÁV,VOLÁN, saját gépjármű)
  • kényelmes munkaruhát biztosítunk
  • banki számlavezetés kedvezményes dolgozói csomagban
  • kedvezményes mobiltelefon flotta csomag, családtagoknak is
  • CSALÁDBARÁT munkahely cím 2021
  • gyermektáborunk segítségével nyaranta 1 hétig felhőtlen szórakozásban lehet része gyermekeiteknek
  • egy jó csapat még jobb lesz, ha egy ismerősöddel dolgozhatsz, gazdagabb lehetsz, ajánlási rendszerünk által biztosított juttatásokkal
  • kiszabadítunk a napi mókuskerékből céges rendezvényeinkkel mint pl.:
    • családi napjaink
    • közös karácsonyi forgatagunk
    • horgászversenyek
    • céges lángosozások, hamburgerezések és fagyizások
    • csapatépítő programok
  • Ingyenes belépők:
    • Állatkert
    • Budakeszi Vadaspark
    • Budapest Eye
    • Városligeti Műjégpálya
    • Budakeszi Dinó Park

  • Munkavégzés helye: XXII. kerület
  • Munkaterület: Kivonuló járőr