BIZTONSÁGTECHNIKAI RENDSZERTELEPÍTŐ ÉS KARBANTARTÓ

Jelentkezési határidő: 2022-01-31

A CRITERION Biztonságtechnikai Zrt. (G4S Biztonságtechnikai Zrt. jogutódja) az elektronikus biztonságtechnika területén szerzett több mint 20 éves szakmai tapasztalat birtokában teljes körű, és piacvezető biztonsági megoldásokat kínál. Ha szeretnél része lenni egy folyamatos szakmai kihívásokat nyújtó, nemzetközi projektekben is részt vevő csapatnak, jelentkezz hozzánk.

Feladatok:

  • Biztonságtechnikai rendszerek telepítése és karbantartása
  • Biztonságtechnikai területen elektronikai szerelői munkálatok
  • Mechanikai műszerész feladatok

A számunkra ideális jelölt:

  • Középfokú (elektronikai vagy gépész) műszaki végzettséggel rendelkezik
  • B típusú jogosítvánnyal rendelkezik
  • Hajlandó utazni
  • Munkavégzésében önálló, gyors, pontos
  • Mechanikai műszerész gyakorlattal rendelkezik
  • Ne legyen probléma a statikus munkavégzés

Előny:

  • Biztonságtechnikai rendszertelepítő jogosultság és szakmai gyakorlat
  • Mechanikai műszerész gyakorlat

Munkavégzés helye:

  • Budapest és rendszeresen egyéb vidéki helyszínek

Amit kínálunk:

  • Stabil alapokon nyugvó vállalati háttér
  • Változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Támogató csapat
  • Kezdés akár azonnal
  • Munkavégzés helye: Budapest
  • Munkaterület: Karbantartó