RAKTÁRI ADMINISZTRÁTOR

Jelentkezési határidő: 2022-01-31

A CRITERION Biztonságtechnikai Zrt. az elektronikus biztonságtechnika területén szerzett több mint 20 éves szakmai tapasztalat birtokában teljes körű, és piacvezető biztonsági megoldásokat kínál. Ha szeretnél része lenni egy folyamatos szakmai kihívásokat nyújtó, nemzetközi projektekben is részt vevő csapatnak, jelentkezz hozzánk!

Feladatok:

  • A raktár működésének adminisztratív támogatása
  • Beszerzéshez kapcsolódó ügyintézés, vámügyintézés
  • Számlakezelés
  • Tárgyi eszköz nyilvántartás kezelése
  • Leltározás

Elvárások:

  • Legalább 2 év adminisztrációban szerzett tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás
  • Számítógépes ismeretek (MS-Office)
  • Pontos, precíz munkavégzés

Előny:

  • Beszerzésben, vámügyintézésben szerzett tapasztalat
  • SAP (vagy egyéb) vállalatirányítási rendszer ismerete
  • B kategóriás gépjárművezetői engedély

Munkavégzés helye:

  • Budapest lll. kerület

Amit kínálunk:

  • Stabil alapokon nyugvó vállalati háttér
  • Változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Fiatalos és dinamikus csapat, összetartó munkaközösség
  • Kezdés akár azonnal

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésed, fényképes magyar nyelvű önéletrajzod bérigény megjelölésével várjuk.

  • Munkavégzés helye: III. kerület
  • Munkaterület: Műszaki asszisztens