JUNIOR FULL-STACK PHP FEJLESZTŐ

Jelentkezési határidő: 2021-12-18

Állásajánlat nyomtatása

Feladatok:

  • A cégcsoport rendszereinek fejlesztésében való részvétel
  • A területek által megfogalmazott igények fejlesztői specifikálása,
  • Szépen szervezett, tesztelhető, hatékony, kommentált kód írása élenjáró technológiák felhasználásával, az elkészült specifikációk alapján
  • Fejlesztői és felhasználói dokumentációk készítése
  • Az elkészült szoftver bevezetése, felhasználók oktatása
  • A már átadott rendszerek naprakészen tartása

Elvárások:

  • PHP és Javascript (jQuery) programozási nyelvek magabiztos ismerete
  • MySQL adatbázis lekérdező nyelv ismerete
  • HTML5 és CSS3 szabványok ismerete
  • Önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Kreativitás
  • Középfokú angol nyelvtudás

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú szakirányú végzettség
  • Releváns szakmai tapasztalat
  • Windows és/vagy Linux szerver környezetek ismerete
  • GIT (verziókezelő) ismerete
  • KendoUI komponensek ismerete

Amit kínálunk:

  • Stabil, nagyvállalati háttér
  • Érdekes és változatos, szakmai kihívást jelentő feladatok
  • Folyamatos szakmai fejlődés, izgalmas, innovatív projekteken keresztül
  • Motiváló, segítőkész csapat
  • Versenyképes jövedelem

Amennyiben hirdetésünk felkeltette az érdeklődésedet, fényképes magyar nyelvű önéletrajzodat, bér igény megjelölésével a következő e-mail címre várjuk: munka@criterion.hu

  • Munkavégzés helye: 1139 Budapest, Rozsnyai u. 21-25.
  • Munkaterület: Projektvezető