GYENGEÁRAMÚ PROJEKTVEZETŐ MÉRNÖK

Állásajánlat nyomtatása

Feladatok:

  • Gyengeáramú (első sorban tűzjelző) rendszertervek készítése
  • A kivitelezéshez szükséges anyagok megrendelése, erőforrás igények egyeztetése, alvállalkozók munkájának irányítása, projektvezetés
  • A műszaki átadás-átvételhez szükséges dokumentációk elkészítése, és a műszaki átadás-átvétel végrehajtása
  • Az elvégzett munka kiszámlázásához szükséges kalkulációk és dokumentációk elkészítése,  SAP adminisztráció
  • Havi riport készítése a projektek haladásáról és a várható pénzügyi eredményéről
  • Információk gyűjtése új eszközökről és módszerekről

Elvárások:

  • Műszaki mérnök végzettség (villamosmérnök vagy biztonságtechnikai mérnök)
  • Gyengeáramú, első sorban tűzjelző rendszerek tervezésében és kivitelezésében szerzett tapasztalat
  • Minimum középfokú angol nyelvtudás
  • AutoCAD felhasználói szintű ismerete

Előny:

  • Kamera-, behatolásjelző-, beléptető rendszerek tervezésében és kivitelezésében szerzett tapasztalat
  • Magas szintű Excel tudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Érdekes és változatos, szakmai kihívást kínáló feladatok
  • Szakmailag felkészült csapat
  • Szakmai fejlődési lehetőség

  • Munkavégzés helye: 1033 Budapest, Harrer Pál utca 3-5.
  • Munkaterület: Projektvezető mérnök