ÜGYFÉLSZOLGÁLATI MUNKATÁRS

Jelentkezési határidő: 2021-11-30

Állásajánlat nyomtatása

A feladataid lesznek:

  • precíz munkavégzés az általános adminisztrációs feladatok, dokumentumkezelés, nyilvántartások vezetése és számlázás során
  • szolgáltatásainkkal kapcsolatos kérdések megválaszolása e-mailben és telefonon egyaránt

Amit kérünk tőled:

  • „mindent az ügyfélért” felfogásod van
  • munkahelyi pörgés közben is tudsz összpontosítani
  • türelmes vagy, és stressztűrő képességednek csodájára járnak a kollégák
  • középfokú végzettséggel rendelkezel
  • magabiztosan használod az MS Office programokat
  • kiváló a kommunikációs és problémamegoldó készséged
  • társalgási szintű angol nyelvtudásod van
  • rendelkezel ügyfélszolgálati tapasztalattal

Amit kínálunk számodra:

  • stabil munkahely
  • új mentorod már az első lépéseknél ott lesz veled
  • munkádat versenyképes juttatással honoráljuk
  • támogató kollégákkal, és egy motiváló vezető mellett dolgozhatsz
  • gyermektáborunk segítségével nyaranta 1 hétig felhőtlen szórakozásban lehet része gyermekeiteknek
  • kiszabadítunk a napi mókuskerékből ingyenes belépőinkkel, céges rendezvényeinkkel, juttatási csomagokkal:
ingyenes belépők:
  • Állatkert
  • Vadaspark
  • Budapest Eye
  • Városligeti Műjégpálya
  • Budakeszi Dinó Park
további érdekes programok:
  • családi napjaink
  • közös karácsonyi forgatagunk
  • horgászversenyek
  • túrák
  • céges lángosozások, hamburgerezések és fagyizások

Önéletrajzodat elküldheted a munka@criterion.hu e-mail címre is!

  • Munkavégzés helye: 1033 Budapest, Harrer Pál utca 3-5.
  • Munkaterület: Ügyfélkez. munkatárs